Služby


Sportovní masáž

Sportovní masáž je specializovaná technika, která kombinuje různé metody a techniky pro zlepšení výkonu a rychlejší regeneraci svalů sportovců.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je specializovaná technika, která kombinuje různé metody a techniky pro zlepšení výkonu a rychlejší regeneraci svalů sportovců.

Relaxační masáž

Relaxační masáž je účinnou metodou, která pomáhá uvolnit napětí v těle a mysl a přináší pocit hlubokého uvolnění a pohody.

 

Regenerační masáž

Regenerační masáž je efektivní terapeutická metoda, která pomáhá uvolnit svalové napětí, zlepšit prokrvení a celkově podpořit regeneraci těla.

Maderoterapie

Maderoterapie je proticelulitidní a hubnoucí terapie, která využívá k masáži pomůcky ze dřeva, které dělají terapii 100% přírodní. Vysoce účinná masážní technika pro odstranění celulitidy, detoxikaci organismu a obnovení správné funkce lymfatického systému.

 

Baňkování

Baňkování je stará léčebná metoda používaná k potlačení bolesti pohybového aparátu - uvolnění zatuhlého svalstva i ke zmírnění problémů vnitřních orgánů.Při této masáži se na pokožku přikládají baňky, v nichž se vytvoří podtlak a ten způsobí jejich přisátí na pokožku.Lymfatická masáž

Lymfatické masáže podporují přirozený odtok lymfy, která odvádí odpadní látky z tkání zpět k srdci a tím je posilovaná imunita organismu.Pomáhají odstraňovat otoky nohou, působí proti únavě a častým nemocem.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.K této masáži se používají speciální kameny, které výborně akumulují teplo a mají silnou energetickou vibraci.Tato vlastnost je využívaná na odstranění blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v těle.

Mobilní masáže v domácím prostředí

Mobilní masáže v domácím prostředí jsou perfektní volbou pro ty, kteří si chtějí užít relaxaci a péči o své tělo v pohodlí vlastního domova.